arrowHome arrow Nieuws arrow IJhorst 1 arrow OLD FORWARD KAMPIOEN, IJHORST NACOMPETITIE maandag, 23 oktober 2017  
Home
Programma
Nieuws
Informatie
Teams
Links
Sponsors
Lid worden?
Clubblad
Kantine
Fotoboek
OLD FORWARD KAMPIOEN, IJHORST NACOMPETITIE PDF Print E-mail
Geschreven door Reporter   
zondag, 12 mei 2013
Vanmiddag werd Old Forward terechte kampioen in de 5e klasse C. In een wedstrijd met twee gelijkwaardige ploegen trok Old Forward aan het langste eind en won met enig geluk met 1-2 in IJhorst. Old Forward zette vol druk op de IJhorst verdediging, maar met snelle aanvallen werd IJhorst gevaarlijk. Cristiaan Drogt schoot via de keeper over en Daniël Mennink was met het hoofd gevaarlijk. Kort voor rust leek Rudi Gruppen de 1-0 voor IJhorst binnen te koppen maar een voortreffelijke reflex van de doelman voorkwam het doelpunt. In de laatste seconde voor rust ontsnapte Old Forward topscoorder Emiel de Vries aan de IJhorst defensie en maakte koelbloedig de 0-1. Na rust een zeer sterk IJhorst en binnen 10 minuten was daar de terechte 1-1. Een zwakke uittrap van de verder prima keeper werd door Cristiaan Drogt direct ingekopt! In de allerlaatste minuut kreeg Old Forward een hoekschop. Deze hoekschop verdween in het doel van IJhorst en de prima scheidsrechter floot voor het einde. Door het puntverlies van BEW neemt IJhorst de periode over van Old Forward en mag het met Giethoorn uitmaken wie er volgend jaar in de 4e klasse mag spelen. Volgende week eerst nog de uitwedstrijd tegen Willemsoord. 
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Clubbladsponsoren
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Link

Voetbalnieuws
top of page
 


Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.