arrowHome arrow Nieuws arrow IJhorst 3 arrow IJHORST 3 maandag, 23 oktober 2017  
Home
Programma
Nieuws
Informatie
Teams
Links
Sponsors
Lid worden?
Clubblad
Kantine
Fotoboek
IJHORST 3 PDF Print E-mail
Geschreven door D.H.   
maandag, 13 mei 2013

Gorredijk 6 -IJhorst 3
Het was vroeg en voor een heleboel spelers heel vroeg!! Genoeg drank in de man maar we waren compleet en vol goede moed naar Gorredijk waar we een spannende wedstrijd hebben gevoetbald heel veel kansen gehad en in de 10de minuut wist Diedward de 0-1 te maken met een prima assist van Arjan D er werd goed gevoetbald en in de tweede helft was het de zelfde Arjan die de 0-2 wist te scoren prima wedstrijd en verdiend gewonnen.

IJhorst 3- Zandhuizen 2
Voetballen wanneer de Daltons een marathon hebben werkt dat? Dat werkt redelijk goed !!
Het liep de eerste helft niet zo gesmeerd maar de tweede helft werd er goed gevochten voor de bal, wat resulteerde in een wedstrijd waar een gelijkspel verdiend was Diedward weet eindelijk te scoren (2x)en de stand werd nog 3-3 ook door Erwin die een heel mooi doelpunt maakte helaas scoorde de tegen stander nog een maal eindstand 3-4 Jammer Jammer Weer een goede wedstrijd gekeept door Donnie die helaas geblesseerd van het veld moest. Sterkte Donnie

 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Clubbladsponsoren
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Link

Voetbalnieuws
top of page
 


Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.