arrowHome arrow Nieuws arrow IJhorst 1 arrow NEDERLAAG IJHORST 1 IN EERSTE NACOMPETITIE WEDSTRIJD maandag, 23 oktober 2017  
Home
Programma
Nieuws
Informatie
Teams
Links
Sponsors
Lid worden?
Clubblad
Kantine
Fotoboek
NEDERLAAG IJHORST 1 IN EERSTE NACOMPETITIE WEDSTRIJD PDF Print E-mail
Geschreven door Reporter   
zondag, 26 mei 2013

IJhorst 1 leed vanmiddag een terechte nederlaag uit bij Giethoorn. Vanaf het begin zette de fysiek sterke ploeg van Giethoorn druk op IJhorst. Al binnen vijf minuten resulteerde dit in een 1-0 voorsprong voor Giethoorn. IJhorst probeerde voetballend onder de druk uit te komen en het was Yoran Meijer die rakelings langs de paal kopte. Giethoorn bleef sterker maar kreeg weinig uitgespeelde kansen. De beste kans was voor Randy Witte in de laatste minuut voor rust, maar helaas kon hij van dichtbij niet voldoende kracht zetten om de bal binnen te schieten. Na rust kwam IJhorst uit een hoekschop van Nick Smilde op een verdiende 1-1. Het was Yoran Meijer die prima binnen kopte. Domper voor IJhorst was dat het binnen een paar minuten weer achter stond. Een Giethoorn aanvaller maakte een overtreding maar mocht doorgaan en kon vervolgens kiezen uit drie vrijstaande medespelers (2-1). Een kwartier voor tijd werd het door matig verdedigen van IJhorst kant nog 3-1. 

Voor IJhorst wacht volgende week thuis tegen Giethoorn een pittige klus om promotie naar de vierde klasse te realiseren.  Aanvang is 14.00 uur.

 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Clubbladsponsoren
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Link

Voetbalnieuws
top of page
 


Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.