arrowHome arrow Nieuws arrow IJhorst 1 arrow WEERDINGE WINT IN IJHORST vrijdag, 20 oktober 2017  
Home
Programma
Nieuws
Informatie
Teams
Links
Sponsors
Lid worden?
Clubblad
Kantine
Fotoboek
WEERDINGE WINT IN IJHORST PDF Print E-mail
Geschreven door Reporter   
zondag, 22 september 2013

IJhorst 1 leed vanmiddag een nederlaag tegen de goed voetballende ploeg Weerdinge. Vanaf het begin had Weerdinge het betere van het spel en IJhorst kwam een paar keer goed weg. Vanuit het niets was het Cristiaan Drogt die een foutieve uittrap van de Weerdinge doelman van ca. 40 meter 'strak' via onderkant lat in het doel schoot (1-0). Weerdinge bleef beter en een strakke voorzet verdween via Niels Venema in het eigen doel van IJhorst (1-1). Even later kwam Weerdinge  terecht op een 1-2 voor sprong.

Na rust was het IJhorst die de baas was op het veld. Patrick Drogt maakte binnen een paar minuten de gelijkmaker. Even later was het Rudi Gruppen die zichzelf vrij speelde en de 3-2 moest maken. Helaas schoot hij net voorlangs. Weerding maakte na een prima actie de 2-3 en even later zelfs nog de 2-4. IJhorst had niet meer de kracht om nog gelijk te maken.

 

 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Clubbladsponsoren
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Link

Voetbalnieuws
top of page
 


Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.