arrowHome arrow Nieuws arrow IJhorst 1 arrow IJHORST 1 VEEL TE STERK VOOR DVSV 1 vrijdag, 20 oktober 2017  
Home
Programma
Nieuws
Informatie
Teams
Links
Sponsors
Lid worden?
Clubblad
Kantine
Fotoboek
IJHORST 1 VEEL TE STERK VOOR DVSV 1 PDF Print E-mail
Geschreven door Reporter   
zondag, 10 november 2013

IJhorst 1 was vanmiddag veel te sterk voor DVSV 1. In Darp won IJhorst met 0-6 en daarmee mocht DVSV niet klagen. Een mooie aanval via Janick Brakke en Cristiaan Drogt werd keurig afgerond door Patrick Dunning (0-1). Even later was het Janick Brakke die een prima aanval binnenschoot (0-2). IJhorst was op dreef en Cristiaan Drogt kon een mooie aanval simpel afronden (0-3). Even later was Rudi Gruppen sterker dan de doelman van DVSV en zorgde voor de 0-4. Nog voor rust scoorde Patrick Drogt de 0-5 na een prima rush van Corné Berends. Tussendoor kreeg IJhorst nog veel kansen om de score verder uit te breiden. Na rust bleef IJhorst de betere ploeg maar werd er slordig omgegaan met balbezit. Alleen Patrick Drogt wist het net te vinden na een mooie solo. Eindstand 0-6. Volgende week speelt IJhorst 1 thuis tegen Balkbrug. Aanvang 14.00 uur.

 

 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Clubbladsponsoren
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Link

Voetbalnieuws
top of page
 


Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.