arrowHome arrow Nieuws arrow IJhorst 1 arrow NEDERLAAG IJHORST 1 BIJ EHS'85 maandag, 23 oktober 2017  
Home
Programma
Nieuws
Informatie
Teams
Links
Sponsors
Lid worden?
Clubblad
Kantine
Fotoboek
NEDERLAAG IJHORST 1 BIJ EHS'85 PDF Print E-mail
Geschreven door Reporter   
zondag, 01 december 2013

IJhorst 1 heeft vanmiddag een 3-2 nederlaag geleden in de uitwedstrijd tegen EHS'85. IJhorst begon erg goed. In de tweede minuut draaide Rudi Gruppen een vrijetrap in bij de tweede paal. Cristiaan Drogt schampte de bal en IJhorst stond op 0-1. EHS'85 zette onmiddellijk aan en binnen vijf minuten stond het 1-1. Even later keek IJhorst zelfs tegen een terechte achterstand aan (2-1). De laatste tien minuten van de eerste helft kreeg IJhorst weer meer grip op het spel, maar tot kansen kwam het niet. Na rust een beter IJhorst dan de eerste helft. Cristiaan Drogt stond één tegen één met de doelman maar zijn inzet ging via de paal naast. Even later bereikte een voorzet van Cristiaan Drogt Rudi Gruppen die beheerst de 2-2 scoorde. IJhorst drong aan, maar ook EHS'85 bleef gevaarlijk met snelle aanvallen. Een hoekschop van EHS'85 werd niet goed weggewerkt en vanaf rand zestien ineens achter Thom Meijer geschoten. Eindstand 3-2.

 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Clubbladsponsoren
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Link

Voetbalnieuws
top of page
 


Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.