arrowHome maandag, 23 oktober 2017  
Home
Programma
Nieuws
Informatie
Teams
Links
Sponsors
Lid worden?
Clubblad
Kantine
Fotoboek
Wie Online?
25 guests online
Inloggen
Gebruikersnaam

Wachtwoord

Onthoud mij
Wachtwoord vergeten?
Nog geen gebruikersnaam? Maak er één aan
Welkom op de officiële website van V.V. IJhorst!

V.V. IJhorst is opgericht in 1947 en bestaat dus al meer dan 60 jaar. V.V. IJhorst staat bekend in de omgeving als een gezellige en sociale vereniging waar iedereen welkom is. Met behulp van deze website willen wij u graag op de hoogte houden van alle ontwikkelingen binnen onze vereniging.

Veel plezier!

EERSTE THUISOVERWINNING IJHORST 1 PDF Print E-mail
Geschreven door Reporter   
zondag, 15 december 2013

IJhorst 1 behaalde vanmiddag een prima 2-0 overwinning op Weiteveense Boys. Voor aanvang werd er een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis aan Arend Felderus. Ook speelde IJhorst met rouwband. IJhorst had aan het begin het betere van het spel en kam terecht op 1-0. Patrick Drogt werd vrij voor de keeper gezet door Janick Brakke en Patrick zorgde koelbloedig voor de 1-0. Weiteveense Boys werd sterker, maar grote kansen kregen ze niet. Alleen de sterke Peter Welte faalde in vrijstaande positie. Na rust probeerde Weiteveense Boys IJhorst onder druk te zetten maar de verdediging stond prima. Thom Meijer moest wel een paar keer optreden maar steeds weer redde prima. Patrick Dunning leek namens IJhorst in de kruising te schieten maar de keeper tikte de bal corner. Vanuit de corner was het Patrick Dunning die ineens de 2-0 wonderschoon scoorde. IJhorst hield vervolgens prima stand en behaalde de eerste thuisoverwinning van het seizoen. Uitblinker van vandaag was Corné Berends. Volgende week de uitwedstrijd tegen VIOS in Oosterhesselen. 

 

 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Clubbladsponsoren
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Link

Voetbalnieuws
top of page
 


Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.