arrowHome arrow Nieuws arrow IJhorst 1 arrow NEDERLAAG IJHORST 1 vrijdag, 20 oktober 2017  
Home
Programma
Nieuws
Informatie
Teams
Links
Sponsors
Lid worden?
Clubblad
Kantine
Fotoboek
NEDERLAAG IJHORST 1 PDF Print E-mail
Geschreven door Reporter   
maandag, 17 maart 2014

IJhorst 1 leed een onnodige nederlaag thuis tegen Pesse. IJhorst begon goed en probeerde Pesse onder druk te zetten. De momenten dat het middenveld gebruikt werd ging het goed, maar als de lange bal gespeeld werd was er vaak balverlies. IJhorst creëerde weinig kansen. Alleen Patrick Drogt had de kan op 1-0 maar de doelman van Pesse greep goed in. Na rust hetzelfde beeld maar nu werd Pesse via de counter steeds gevaarlijk. Thom Meijer moest een aantal keren optreden om een achterstand te voorkomen. Voor IJhorst maakte de 15-jarige Luca Meijer zijn debuut en deed dit prima. De beste kans in de tweede helft was ook voor Luca maar helaas wist de keeper zijn schot tegen te houden. In de 89e minuut sloeg Pesse wel toe in de counter en scoorde 0-1. IJhorst probeerde nog maar helaas bleef het 0-1.

  

 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Clubbladsponsoren
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Link

Voetbalnieuws
top of page
 


Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.