arrowHome arrow Nieuws arrow IJhorst 1 arrow DOS'63 - IJHORST vrijdag, 20 oktober 2017  
Home
Programma
Nieuws
Informatie
Teams
Links
Sponsors
Lid worden?
Clubblad
Kantine
Fotoboek
DOS'63 - IJHORST PDF Print E-mail
Geschreven door Reporter   
dinsdag, 25 maart 2014

IJhorst 1 moest het afgelopen zondag opnemen tegen DOS'63. IJhorst begon goed en zette DOS'63 onder druk. Echt grote kansen kreeg IJhorst niet maar moest wel scherp blijven vanwege de gevaarlijke counter van DOS'63. IJhorst kreeg de eerste kans via Mathijs Smilde. Helaas eindigde zijn inzet op de paal. In de 40e minuut was het wel raak. Mathijs Smilde speelde zich goed vrij en gaf Niels Esinge een niet te missen kans (0-1). Even later had Leon Esinge de 0-2 op zijn schoen maar helaas schoot hij van dichtbij in het zijnet.

Na rust een ander DOS'63. De ploeg zette IJhorst onder druk en kreeg een aantal goede kansen. IJhorst hield stand, maar door een zeer dubieus doelpunt werd het toch 1-1. Op de helft van DOS'63 kreeg IJhorst een vrijetrap toegewezen. DOS'63 nam vervolgens deze bal snel op een totaal verkeerde plaats. Iedereen van IJhorst bleef staan, omdat de bal toch voor IJhorst was. Tot ieders verbazing liet de verder prima leidende scheidsrechter doorspelen en gingen twee spelers vanaf de middenlijn op Thom Meijer af. Deze was kansloos (1-1). IJhorst zette weer aan en het was Patrick Dunning die mede door goed doorzetten van Patrick Drogt de 1-2 scoorde. Kort voor tijd wist DOS'63 toch nog de gelijkmaker te scoren. Eindstand 2-2. 

 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Clubbladsponsoren
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Link

Voetbalnieuws
top of page
 


Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.