arrowHome arrow Nieuws arrow IJhorst 1 arrow NEDERLAAG IJHORST 1 maandag, 23 oktober 2017  
Home
Programma
Nieuws
Informatie
Teams
Links
Sponsors
Lid worden?
Clubblad
Kantine
Fotoboek
NEDERLAAG IJHORST 1 PDF Print E-mail
Geschreven door Reporter   
maandag, 05 mei 2014

IJhorst 1 verloor de laatste wedstrijd van het seizoen met een geflatteerde 1-4 van EHS'85. IJhorst begon goed maar kreeg weinig echte kansen. De eerste kans was voor Niels Esinge, maar zijn schot raakte de lat. Even later was Thom Meijer de baas in een één tegen één situatie bij een snelle uitval van EHS'85. Kort voor rust leek Yoran Meijer de 1-0 te scoren maar zijn schot had onvoldoende snelheid. Na rust was het Niels Esinge die IJhorst direct op 1-0 zette. IJhorst bleef de baas op het veld en kreeg kansen op 2-0. Bij weer een snelle uitval struikelde een EHS'85 aanvaller over zijn eigen benen en tot ieders verbazing werd de bal op de stip gelegd (1-1). IJhorst was even van slag en stond na een domme overtreding even later zelfs met tien man. Vanaf dat moment counterde EHS'85 razendsnel naar 1-4. IJhorst raakte nog wel twee keer de lat. EHS'85 pakte met dit resultaat de tweede periode. 

 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Clubbladsponsoren
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Link

Voetbalnieuws
top of page
 


Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.