arrowHome maandag, 23 oktober 2017  
Home
Programma
Nieuws
Informatie
Teams
Links
Sponsors
Lid worden?
Clubblad
Kantine
Fotoboek
Wie Online?
15 guests online
Inloggen
Gebruikersnaam

Wachtwoord

Onthoud mij
Wachtwoord vergeten?
Nog geen gebruikersnaam? Maak er één aan
Welkom op de officiële website van V.V. IJhorst!

V.V. IJhorst is opgericht in 1947 en bestaat dus al meer dan 60 jaar. V.V. IJhorst staat bekend in de omgeving als een gezellige en sociale vereniging waar iedereen welkom is. Met behulp van deze website willen wij u graag op de hoogte houden van alle ontwikkelingen binnen onze vereniging.

Veel plezier!

SUCCESVOLLE 'OUDERWETSE SPELMIDDAG' PDF Print E-mail
Geschreven door Het Bestuur   
dinsdag, 13 januari 2015

De 'Ouderwetse Spelmiddag' is zondag zeer succesvol verlopen. Een prima opkomst en een perfecte organisatie zorgden voor een zeer geslaagde en gezellige middag. Deze middag had niet gehouden kunnen worden zonder de bijdrage van onder staande sponsoren:


Zalencentrum 'Het Vosje', Eetcafé 'Het Vergulde Ros', Café Restaurant 'De Roustap’, Bakkerij Nijstad, Restaurant 'Mulino', RS Kaas- en worstspecialiteiten, Horesca, Sport-Inn Zwolle, Heineken, Vrumona, Coop Supermarkt, De Welkoop, WenS De Wijk, Bloemenboetiek Jarina, AnyTyme, Chinees Restaurant 'Sun Palace', De Vlijtige Lies, Slagerij Buitenhuis, Bakkerij Ubak, Kroko, J en J en Fixet Huisjes.

 

Namens v.v. IJhorst: HARTELIJK DANK! 

 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Clubbladsponsoren
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Link

Voetbalnieuws
top of page
 


Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.