arrowHome arrow Nieuws arrow IJhorst 1 arrow IJHORST WALST OVER PESSE HEEN maandag, 23 oktober 2017  
Home
Programma
Nieuws
Informatie
Teams
Links
Sponsors
Lid worden?
Clubblad
Kantine
Fotoboek
IJHORST WALST OVER PESSE HEEN PDF Print E-mail
Geschreven door Reporter   
zondag, 15 februari 2015

IJhorst 1 heeft vanmiddag weinig heel gelaten van Pesse 1. Zeker de tweede helft sloeg IJhorst keihard toe. Het begin van de wedstrijd was voor IJhorst. Na een minuut of tien nam Pesse het over en met veel lange ballen was Pesse dreigend. Echte kansen kregen beide ploegen niet. Na rust was Niels Esinge scherp bij een doeltrap van de keeper van Pesse en zorgde voor de 1-0. Kort daarna stuitte Janick Brakke op de doelman en in de rebound was het Nick Smilde die voor 2-0 zorgde. Even later was het weer Nick Smilde met de 3-0 en Henk-Jan Bakker die uit een voorzet van Diedward Vos de 4-0 binnen schoot. Een terechte strafschop voor Pesse zorgde voor de 4-1 en Cristiaan Drogt maakte koelbloedig de 5-1. Complimenten aan de prima scheidsrechter Hoof uit Steenwijk.

 

 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Clubbladsponsoren
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Link

Voetbalnieuws
top of page
 


Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.