arrowHome vrijdag, 20 oktober 2017  
Home
Programma
Nieuws
Informatie
Teams
Links
Sponsors
Lid worden?
Clubblad
Kantine
Fotoboek
Wie Online?
15 guests online
Inloggen
Gebruikersnaam

Wachtwoord

Onthoud mij
Wachtwoord vergeten?
Nog geen gebruikersnaam? Maak er één aan
Welkom op de officiële website van V.V. IJhorst!

V.V. IJhorst is opgericht in 1947 en bestaat dus al meer dan 60 jaar. V.V. IJhorst staat bekend in de omgeving als een gezellige en sociale vereniging waar iedereen welkom is. Met behulp van deze website willen wij u graag op de hoogte houden van alle ontwikkelingen binnen onze vereniging.

Veel plezier!

KERSTZAALVOETBALTOERNOOI RUINEN PDF Print E-mail
Geschreven door Rudi Gruppen   
donderdag, 03 december 2015

Ook dit jaar is IJhorst 1 weer één van de deelnemers aan het Kerstzaalvoetbaltoernooi in Ruinen. IJhorst speelt op donderdag 24 december (eerste wedstrijd om 19:00 uur) de poulewedstrijden tegen Ruinen, Tiendeveen, Uffelte en Wijster. De nummers 1 en 2 uit de poule gaan door naar de finale op zaterdag 9 januari.

Ook onze Vrouwen 1 doet dit jaar mee aan het Kerstzaalvoetbaltoernooi in Ruinen en speelt de wedstrijden op dinsdag 29 december (eerste wedstrijd om 18:45 uur). De tegenstanders zijn Noordscheschut 2, Ruinen 2, Nieuw Balinge 1 en Ruinen 1-2. De finale wordt ook op deze avond gespeeld.

 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Clubbladsponsoren
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
 • JoomlaWorks AJAX Header Rotator
Link

Voetbalnieuws
top of page
 


Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.